HAKKIMDA

Avukat Alper SARICA İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olup 15 yılı aşkın süredir ilgilendiği ceza hukuku alanında hizmet vermekte, sadece ceza davalarını üstlenmekte,  diğer hukuk dallarında dosya kabul etmemektedir.

Bir yakını ceza avukatına ihtiyaç duysa, mesleki donanım, çalışma şekli ve hizmet kalitesi açısından  nasıl bir ceza avukatı ile karşılaşmasını istiyor ise öyle bir ceza avukatı olmaya, müvekkillerine en iyi ceza avukatlığı hizmetini vermeye çalışmaktadır.

”Türkiye’nin en iyi ceza avukatı olmak için neler yapmak, nasıl davranmak gerekir?” düşüncesi ile hareket ederek  sürekli kendisini güncellemektedir. Her meslekte olduğu gibi avukatlık ilişkisinde de en önemli husus güvendir.

Özgürlüğü tehdit altında olan kişi, ceza avukatının mevzuattaki tüm hukuk yollarına vakıf olduğuna ve kendisi için elinden geleni yaptığına inanmalı, layıkı ile temsil edildiği konusunda en ufak bir güvensizlik taşımamalıdır.

Av. Alper SARICA ceza mevzuatındaki tüm değişiklik ve gelişmeleri yakından takip ederek müvekkillerinin sorularına güncel, kapsamlı ve net olarak cevap verebilmektedir. Hukuk çevrelerince başarı sağlanması muhtemel görülmeyen sorunlar özel ilgi alanıdır.